KONST / Litografier / Färglitografier 5406218
*
nr 540 6218
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 4st, Göran Hahne, 58x40
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 september 2008
kl 17:05:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 19:11:19
1
500 kr
4/9 12:43:50
2
500 kr
8/9 15:13:10
3
950 kr
8/9 16:12:24
2
600 kr
8/9 16:54:03
4
800 kr
8/9 16:55:14
4
900 kr
8/9 16:57:39
4
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Läs mer om Göran Hahne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier göran hahne litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56
*
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Läs mer om Göran Hahne
nr 540 6218
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 4st, Göran Hahne, 58x40
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 september 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 19:11:19 | 1 | 500 kr |
4/9 12:43:50 | 2 | 500 kr |
8/9 15:13:10 | 3 | 950 kr |
8/9 16:12:24 | 2 | 600 kr |
8/9 16:54:03 | 4 | 800 kr |
8/9 16:55:14 | 4 | 900 kr |
8/9 16:57:39 | 4 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör född 1943.Läs mer om Göran Hahne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier göran hahne litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56